A A A

Josera

Firma Josera to znany na rynku europejskim niemiecki producent mieszanek mineralnych dla trzody chlewnej i bydła oraz preparatów mlekozastępczych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Właścicelem firmy Josera jest rodzina Erbacher. Obecnie już trzecie pokolenie właścicieli z powodzeniem kieruje spółką. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech w miejscowości Kleinheubach, niedaleko Frankfurtu nad Menem.

Wysoką pozycję rynkową zawdzięczamy doskonałej jakości produktów i konsekwentnej realizacji misji naszej firmy. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, których stosowanie daje wymierne korzyści użytkownikom. W przypadku hodowców trzody chlewnej i bydła są to dobre wyniki produkcyjne, wysoka zdrowotność zwierząt i najkorzystniejsza relacja nakładów do osiąganych efektów. Dużą wagę przywiązujemy do fachowego doradztwa oferowanego przez naszych współpracowników. Połączenie wiedzy naszych Doradców z zastosowaniem odpowiedniego produktu daje znakomite rezultaty.

    W Polsce istniejemy od 1999 roku, kiedy to w miejscowości Wolsztyn w Wielkopolsce powstał polski oddział firmy. Mieszanki mineralne i preparaty mlekozastępcze Josera zyskały uznanie rolników, co miało bezpośredni wpływ na rosnące udziały w rynku. W 2005 roku zapadła decyzja o inwestycji w Polsce. W roku 2009 oddany został do użytku nowoczesny zakład produkcyjny w Nowym Tomyślu, w którym wytwarzane są mieszanki mineralno-witaminowe dla trzody chlewnej i bydła.
   Doświadczenie, stała wysoka jakość, nowoczesne, efektywne rozwiązania oraz przyjazna polityka rynkowa sprawiają, że Josera powiększa grono odbiorców swoich produktów. Obecnie z zakładów w Nowym Tomyślu i Kleinheubach eksportujemy produkty do kilkudziesięciu krajów.